Falco Travel

Przewóz opiekunek do Niemiec. Organizacja transportu

Polskie opiekunki nadal często znajdują zatrudnienie w Niemczech. Na niemieckim rynku wciąż wiele jest ofert pracy dla osób zajmujących się opieką nad chorymi czy starszymi ludźmi, co nie pozostaje bez odpowiedzi ze strony polskich kandydatek, a coraz częściej również kandydatów, na to stanowisko.

 

Decydując się na pracę za granicą, trzeba zadbać nie tylko o kwestie związane z zatrudnieniem, ale również organizację podróży do miejsca docelowego. W tym zakresie wsparcie zapewnia nasza firma, która realizuje przejazdy do Niemiec z różnych miast, w tym m.in. z Bydgoszczy, Grudziądza, Torunia i Włocławka.

 

Jak wygląda organizacja podróży opiekunów do Niemiec?

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów, staramy się maksymalnie uprościć procedurę związaną z organizacją podróży opiekunów do Niemiec i z powrotem do Polski (w zależności od potrzeb klienta). Nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ nadal wiele osób decyduje się na wyjazd z kraju w celach zarobkowych. Szczególnie w branży opiekuńczej warunki i płace w Niemczech znacznie przewyższają te w Polsce, co stanowi główny argument do podjęcia decyzji o wyjeździe z kraju.

Część opiekunek i opiekunów decyduje się na przeprowadzkę do Niemiec, chociaż nadal często wraca do kraju, do rodziny lub znajomych, co wiąże się z wieloma podróżami w ciągu roku. Jest jednak sporo osób, które wyjeżdżają na tymczasowe kontrakty, regularnie przemieszczając się między Polską a Niemcami. W każdym przypadku oczekiwany jest wygodny, szybki i ekonomiczny transport. Wszystkie te warunki spełniają busy.

 

Busy do Niemiec dla opiekunek

Nasza firma zapewnia komfortowe i tanie busy do Niemiec, wyjeżdżające z kilku miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim. Nasi klienci nie muszą więc martwić się o dodatkowy dojazd do miejsca odbioru. Co więcej, na terenie Niemiec dowozimy pasażerów do wielu zakątków kraju. W przypadku wyjazdów zorganizowanych, np. poprzez firmę zapewniającą pracę dla opiekunek, proponujemy obsługę door-to-door, która polega na tym, że bus przyjeżdża do wyznaczonego miejsca odbioru i dowozi pasażerów pod wskazany adres.

Podróż odbywa się bez przesiadek w komfortowych warunkach. Pasażerowie mogą więc odpocząć, korzystając nie tylko z wygodnych foteli, ale również sprzętu multimedialnego. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o to, aby trasa przebiegała nie tylko bezpiecznie, ale i w przyjemnej atmosferze.

Przejazd do Niemiec odbywa się sprawnie i w konkurencyjnych cenach. Oprócz rozsądnych kosztów podróży zapewniamy możliwość przewozu dużego bagażu w cenie biletu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno przedstawicieli branży opiekuńczej, jak i fachowców z innych dziedzin, którzy wybierają się do pracy w Niemczech.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem