Falco Travel

Fakty i mity dotyczące przewozów do Niemiec, Belgii i Holandii

Przewozy krajowe i międzynarodowe z roku na rok zyskują coraz większą popularność. To między innymi zasługa szerszej oferty obsługiwanych tras, a także warunków, jakie panują w pojazdach (komfortowe fotele, urządzenia multimedialne, klimatyzacja i wiele innych). Wciąż jednak wśród sporej grupy klientów panują stereotypowe przekonania na temat busów kursujących za granicę. Poznajmy najpowszechniejsze z nich.

Busy za granicę – popularne kierunki

Przewozy międzynarodowe to świetne rozwiązanie dla pracowników sezonowych. Niemniej jednak, z tego rodzaju transportu skorzystają i prywatni klienci, którzy nie mają własnego samochodu lub preferują inną formę dojazdu. Wynajem busa to także częsta opcja u turystów – zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Jest to wielokrotnie tańsza alternatywa od dojazdu indywidualnego. Obecnie do popularniejszych kierunków zagranicznych w naszym kraju należą: Niemcy, Belgia oraz Holandia. Dużą rolę odgrywa tutaj fakt, że są to państwa, w których wielu Polaków pracuje. Przy tym należy wziąć pod uwagę również i to, że kraje te są dla wielu interesującymi obszarami turystycznymi. 

W Falco Travel organizujemy busy za granicę: do Holandii, Belgii, Niemiec, Luksemburga. Te ruszają z Bydgoszczy, Torunia, Włocławka czy Grudziądza. Oferujemy także możliwość przewozu paczek i przesyłek. 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

Kolejnym istotnym faktem na temat busów kursujących za granicę jest to, że pojazdy te spełniać muszą określone standardy. Duża konkurencja w usługach transportowych stworzyła rzeczywistość, w której przedsiębiorstwa stawiają na coraz nowsze rozwiązania, aby wygrać walkę o klienta i przykuć jego uwagę. Bezpieczeństwo jest jednym z najistotniejszych czynników, na które zwracają uwagę potencjalni pasażerowie. Dlatego też pojazdy są nowoczesne, regularnie przechodzą przeglądy, a kierowcy zostają zatrudniani na podstawie ich dotychczasowego doświadczenia, znajomości języków, a także i umiejętności społeczno-komunikacyjnych. 

Należy również rozprawić się z mitem odnoszącym się do małej liczby bagaży, jakie pasażer może ze sobą zabrać. Busy wysyłane w trasę są odpowiednio przystosowane do liczby pasażerów, jaka będzie w nich podróżować (większe bagażniki czy dodatkowa przestrzeń na walizki). Dobry przykład stanowią pojazdy, które kursują w trakcie sezonu narciarskiego. Często są to kilkunastogodzinne trasy, w które pasażerowie zabierają sprzęt narciarski i akcesoria – nagminnym widokiem w takich okolicznościach są busy z zamontowanym bagażnikiem dachowym. Współczesna branża oferująca przewóz osób charakteryzuje się dużym profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą kierowców, bezpiecznymi i regularnie serwisowanymi pojazdami, komfortem (nawet w trakcie długiej podróży), czystym wnętrzem oraz wymaganymi licencjami. To wszystko składa się na ogólną jakość usługi, której poziom stale rośnie. 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem