Falco Travel

Przewóz busem door to door. Na czym to polega?

Firmy zajmujące się transportem oferują często wiele usług, które mogą zainteresować szerokie grono potencjalnych klientów. Jedną z nich jest dostawa przesyłek pod wskazany przez nadawcę adres. Dzięki tej możliwości można stosunkowo niewielkim kosztem przesyłać różnego rodzaju paczki, mając nie tylko 100% pewność szybkiej i skutecznej dostawy, ale także gwarancję, że paczka dotrze nienaruszona, a jej zawartość nie ulegnie uszkodzeniu. Przewóz door to door może być realizowany do różnych miejsc na terenie Unii Europejskiej. Przekonajmy się, jak jest realizowana ta usługa i na czym dokładnie polega.

 

Przewóz przesyłek

Osoby, które chcą wysłać paczkę za granicę, mogły do tej pory skorzystać z usług poczty lub różnych firm kurierskich. Niestety te rozwiązania mają wiele wad. Paczki wysłane pocztą idą bardzo wolno, w dodatku nie zawsze docierają do adresata. Z kolei usługi firm kurierskich bywają bardzo kosztowne, a przesyłki są traktowane dość obcesowo, co często skutkuje uszkodzeniem zawartości. W obu przypadkach procedura reklamacyjna jest długotrwała, a odzyskane kwoty nie rekompensują ani straty wysłanych przedmiotów, ani zaistniałego opóźnienia.

Przewóz przesyłek busem w systemie door to door eliminuje wszystkie niedoskonałości związane z wysyłką paczek za granicę. Profesjonalna firma jest w stanie odebrać paczkę wprost od nadawcy i gwarantuje jej dostarczenie pod wskazany adres. Paczka jest przewożona niemal natychmiast i dociera do adresata zgodnie z poczynionymi z firmą przewozową ustaleniami. Nie ma mowy o żadnych uszkodzeniach czy nieostrożnym przewożeniu.

Dużą zaletą takiej usługi jest to, że może ona być realizowana na dość dużym obszarze. Obsługiwane w jej ramach kraje to Niemcy, Belgia, Holandia oraz Luksemburg. Co ciekawe, nadawca może cały czas śledzić, w którym miejscu znajduje się jego paczka, ponieważ busy, które realizują usługę, są wyposażone w nadajniki GPS wskazujące ich pozycję on-line.

Oferta przewozu paczek door to door to atrakcyjna propozycja pozwalająca na wysłanie rzeczy, które bardzo trudno przesłać w inny sposób. Warto z niej korzystać np. w okresie przedświątecznym, robiąc krewnym przebywającym za granicą niezwykle przyjemną niespodziankę.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem