Falco Travel

BLOG

opiekunka osoby starszej

Polskie opiekunki nadal często znajdują zatrudnienie w Niemczech. Na niemieckim rynku wciąż wiele jest ofert pracy dla osób zajmujących się opieką nad chorymi czy starszymi ludźmi, co nie pozostaje bez odpowiedzi ze strony polskich kandydatek, a coraz częściej również kandydatów, na to stanowisko.

Przejazd busem

 

Organizując wyjazd pracowników sezonowych za granicę, należy wybrać środek transportu, którym dotrą oni do miejsca docelowego. Najlepsza opcja powinna być ekonomiczna, komfortowa i bezpieczna. Wszystkie te wymagania można spełnić, decydując się na transport osób busem.

holandia

Holandia to kraj bardzo atrakcyjny dla turystów. Szczególnie wiosną, kiedy rozkwitają tysiące tulipanów. Holandia jest znana również z malowniczych wiatraków, charakterystycznego ceglanego budownictwa oraz rowerów. Można jednak zobaczyć tam znacznie więcej pięknych miejsc i przeżyć niezapomniane chwile.

flaga Luksemburga

Luksemburg to potoczna nazwa Wielkiego Księstwa Luksemburga, czyli kraju leżącego pomiędzy Niemcami, Francją oraz Belgią. Wyjazd na ten maleńki skrawek ziemi kusi wielu miłośników podróżowania. Luksemburg jest świetnym pomysłem na weekendowy wyjazd lub nieco dłuższy pobyt.

koszt przewozu busem

Wiele osób pracujących u naszych zachodnich sąsiadów przekonało się już, że podróżować z pracy do domu (i odwrotnie) najwygodniej jest busem. Dlaczego? Bilet jest o wiele tańszy, niż gdybyśmy mieli podróżować samolotem, a do tego nie musimy martwić się o możliwość zabrania ze sobą sporej walizki. Busy poruszają się po całej Polsce i dowożą swoich pasażerów w różne części Niemiec, nie trzeba więc zastanawiać się też, czy w pobliżu danego miasta jest lotnisko lub stacja kolejowa. Nowoczesne busy gwarantują wygodną i bezpieczną podróż.

międzynarodowy przewóz

Otwarcie granic z innymi krajami Unii Europejskiej sprawiło, że wielu Polaków postanowiło podjąć pracę w Niemczech, Belgii czy Luksemburga. W ciągu roku kursują oni z miejsca zatrudnienia do domu, by odwiedzić rodzinę i z powrotem, by wykonywać swoje obowiązki. Nic więc dziwnego, że firmy oferujące przewozy międzynarodowe busami zaczęły ze sobą konkurować, co wpłynęło na znaczne podniesienie standardów.

przewóz paczek

Jak niedrogo i szybko wysłać paczkę do adresata znajdującego się za granicą Polski? Można m.in. przewieźć ją busem. Takie usługi świadczą przedsiębiorstwa, które poza transportem osób, oferują również możliwość dostarczenia paczki do innego kraju. Jak dokładnie wygląda taka usługa oraz czym się ona charakteryzuje?

wyjazd do belgii

Belgia nie jest najpopularniejszym miejscem na letnie wakacje - o wiele chętniej odwiedzamy sąsiadującą z nią Francję czy Holandię. Tymczasem ten niepozorny kraj ma do zaoferowania o wiele więcej atrakcji i interesujących miejsc, niż moglibyśmy się spodziewać.

dobra firma przewozowa

 

Wraz z otwarciem granic międzynarodowych oraz prężnie rozwijająca się branżą transportową co raz więcej firm zaczyna świadczyć usługi przewozowe. W lawinie ogłoszeń, które można znaleźć w internecie, ciężko może być, znaleźć tę jedyną, jeśli się nie wie, na co zwrócić uwagę. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom postanowiliśmy Państwu przybliżyć temat, który jest nam doskonale znany, ponieważ jako Falco Travel przewozem zajmujemy się od lat.

podroz busem

Podróżowanie busem po Europie zyskuje coraz większą popularność. To rozwiązanie chętnie wybierają osoby udające się do pracy, jak również zorganizowane grupy turystów. Z punktu widzenia ekonomicznego, ten sposób transportu transgranicznego wydaje się niezastąpiony. Co więcej, dzięki nowoczesnemu wyposażeniu busów jazda może okazać się naprawdę wygodna, przez co upływa w miłej atmosferze. Co w szczególności wpływa na komfort podróży busem?

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem