Falco Travel

Busy jako rozwiązanie dla pracowników sezonowych

 

Organizując wyjazd pracowników sezonowych za granicę, należy wybrać środek transportu, którym dotrą oni do miejsca docelowego. Najlepsza opcja powinna być ekonomiczna, komfortowa i bezpieczna. Wszystkie te wymagania można spełnić, decydując się na transport osób busem.

 

Bezpieczna i wygodna podróż busem

Przejazd busem to jedna z najchętniej wybieranych form transportu pracowników sezonowych, którzy będą wykonywać swoje obowiązki za granicą. Jest to rozwiązanie nie tylko komfortowe, nawet w przypadku wielogodzinnej podróży, ale i bezpieczne. Oczywiście bardzo ważny jest wybór sprawdzonej firmy świadczącej usługi z zakresu wynajmu busa za granicę. W tym przypadku zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy, która zapewnia między innymi przewozy międzynarodowe firm i grup zorganizowanych, w tym pracowników sezonowych. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, a nasi kierowcy są doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani — w dużej mierze to ich zasługa, że każda podróż przebiega bezproblemowo.

Zapewniamy busy, które są przystosowane do długich podróży, dlatego też gwarantują komfort pasażerom. Nasze pojazdy są zadbane, kontrolowane przed każdą podróżą i w pełni sprawne technicznie, co również wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Przejazd busem — terminowo i na miejsce

Kolejną niewątpliwą zaletą przejazdu pracowników sezonowych busem jest terminowość. Nasza firma gwarantuje punktualne rozpoczęcie podróży, która jest możliwa bez względu na warunki pogodowe czy inne niekontrolowane czynniki (w przypadku podróży samolotem trzeba brać pod uwagę prawdopodobieństwo odwołania lotu).

Co więcej, busem można odebrać grupę pracowników z wyznaczonego miejsca, a następnie dowieźć ją do miejsca docelowego — pod dokładny adres. To niewątpliwie spore udogodnienie, gdyż pracownicy sezonowi bardzo często muszą dojechać do miejscowości oddalonych od dużych miast.

Atrakcyjne ceny busów

Organizując przejazd pracowników sezonowych, trzeba wziąć pod uwagę również koszty podróży i zwykle mają one niemałe znaczenie. W tym przypadku busy również stanowią jedną z najlepszych opcji. Dodatkowo rozsądne ceny przejazdu międzynarodowego idą w parze z wysokim komfortem usługi. Jeśli więc potrzebujesz transportu dla pracowników sezonowych jadących do Belgii, Holandii, Niemiec czy Luksemburga, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem