Falco Travel

Rezerwacja busa krok po kroku

 

Podróżowanie busem wciąż jest rozwiązaniem, które cieszy się ogromną popularnością. I nic w tym dziwnego! Nowoczesne pojazdy są doskonale dopasowane do potrzeb pasażerów, dzięki czemu zapewniają komfortową jazdę w najwyższym standardzie. Do dodatkowych zalet należy wysoki poziom bezpieczeństwa, możliwość zabrania sporego bagażu, a także przystępna cena. Jednak żeby skorzystać z usług przewoźnika, trzeba zarezerwować miejsce na dany przejazd. Jak można tego dokonać? W naszym artykule podpowiadamy, jak zrobić to krok po kroku. 

Rezerwacja busa - jak przebiega?

Najważniejszym etapem całego procesu jest ustalenie daty wyjazdu, czyli dnia, w którym chcemy rozpocząć podróż. Ogromne znaczenie ma także wybranie lokalizacji początkowej, czyli miasta, w którym przewoźnik organizuje zbiórkę pasażerów, a które jest jednocześnie wygodne dla nas. Pamiętajmy, że jeśli chcemy zakupić bilet dla większej ilości osób należy zaznaczyć taką informację w stosownym polu. 

Kolejnym ważnym krokiem jest dokonanie rezerwacji na wybrany dzień. Takie zabookowanie sprawia, że nikt inny nie może dokonać zakupu wybranego miejsca, a my zyskujemy pewność, że skorzystamy z usług przewoźnika. Oczywiście sama rezerwacja nie jest jeszcze zakończenie całego procesu. Kluczowym etapem jest bowiem opłacenie przejazdu. W większości przypadków na taką akcję mamy wyznaczony odcinek czasu, po którym rezerwacja traci swoją ważność. Ponieważ wymagania klientów ciągle rosną, wiele firm oferuje różne możliwości uiszczenia opłaty. Oczywiście może być to być przelew bankowy, w którym uzupełniamy niezbędne pola i opłacamy należność prosto z naszego konta. Niektóre firmy oferują także inne metody, takie jak użycie karty bankowej Visa, MasterCard lub American Express, a także płatność z konta Paypal. 

Kiedy wpłata zostanie zaakceptowana i zaksięgowana przez przewoźnika, na wskazany przez nas adres mailowy zostanie wysłany elektroniczny bilet. Warto sprawdzić wszystkie znajdujące się na nim informacje, a w szczególności datę i godzinę wyjazdu i przyjazdu, miejsce wyjazdu i przyjazdu, sumę należności, a także imiona i nazwiska pasażerów. Otrzymane potwierdzenie należy wydrukować, a następnie pokazać kierowcy w dniu podróży. 

Falco Travel - nasza oferta

W ofercie naszej firmy znajdziesz liczne możliwości przejazdów w dogodnym dla Ciebie czasie. Wszystkie nasze busy są pojazdami najwyższej jakości, które wyróżniają się doskonałym stanem technicznym, estetycznym wnętrzem i licznymi udogodnieniami. W naszej ofercie znajdziesz:

  • busy do Holandii, które odjeżdżają z województwa kujawsko-pomorskiego, a w szczególności z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń i Włocławek,
  • busy do Belgii, które odjeżdżają z województwa kujawsko-pomorskiego,
  • busy do Niemiec, które odjeżdżają z miast, takich jak Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń i Włocławek,
  • a także trasy do Luksemburga realizowane w systemie „door-to-door”, które obejmują takie województwa, jak województwo kujawsko-pomorskie w tym Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Brodnica, Grudziądz, Nakło; województwo wielkopolskie z miastami, takimi jak Poznań, Gniezno, Piła, Września; województwo lubelskie, w tym Gorzów Wielkopolski, Sulęcin, Świebodzin, Kostrzyn, Międzyrzecz.

Jak możesz skorzystać z naszych usług? Przejdź do zakładki "Oferta", a następnie wybierz interesujący Cię przejazd. Na dedykowanej stronie znajdziesz przycisk "Zamów busa", który umożliwi Ci szybki i wygodny kontakt z naszym konsultantem. Warto dodać, że nasza infolinia działa przez całą dobę siedem dni w tygodniu, dlatego skorzystanie z niej jest możliwe bez ograniczeń. Wykwalifikowani konsultanci udzielą Ci wszystkich koniecznych informacji, a następnie zarezerwują wybrane przez Ciebie miejsce. Cała procedura przebiega szybko i jest utrzymana na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań możesz także skorzystać z podanego na naszej stronie adresu mailowego. Znajdziesz go w zakładce "Kontakt".

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem