Falco Travel

Wyjazd busem do Niemiec jako propozycja na wakacje

Nasi zachodni sąsiedzi to od wielu lat nie tylko popularny kierunek emigrantów zarobkowych, ale także ciekawa opcja dla osób chcących aktywnie spędzić urlop. Zróżnicowanie geograficzne i kulturowe kraju nad Renem sprawia, że nietrudno zorganizować tu pełną niezapomnianych wspomnień wycieczkę. Dodatkowym atutem jest rosnąca popularność przewozów busami do Niemiec, które znacznie ułatwiają podróżowanie.

 

Atrakcje turystyczne Niemiec

 

Trudno w jednym akapicie zawrzeć informacje o tak bogatym kulturowo kraju. Z pewnością jednym z obowiązkowych punktów programu powinna być stolica. Berlin obfituje w liczne ciekawostki dla miłośników historii, architektury i sztuki. Znajdziemy tu między innymi bundestag, Wyspę Muzeów i bramę brandenburską. Dla miłośników zwierząt miasto ma do zaoferowania ogromny ogród zoologiczny, który jako jedyny w tej części Europy daje możliwość podziwiania Pandy Wielkiej. Innymi, miejskimi destynacjami mogą być równie ciekawe Kolonia, Drezno oraz Monachium.

Bez wątpienia jedną z najbardziej malowniczych krain Niemiec jest Bawaria, wraz ze znajdującym się w niej Parkiem Narodowym Berchtesgaden. Kultowym miejscem Nadrenii jest z kolei zamek Eltz, który ze względu na swoje położenie i monumentalną konstrukcję sprawia niesamowite wrażenie. Wartym zainteresowania jest z pewnością Jezioro Bodeńskie, wraz z egzotyczną wyspą Mainau.

 

Transport busem optymalnym rozwiązaniem?

 

Kiedy myślimy nad wycieczką za granicę, pierwszymi środkami transportu, jakie najczęściej przychodzą na myśl, są samolot lub samochód. Warto jednak zainteresować się ofertą przewozów busem do Niemiec, które ostatnimi czasy zyskują na popularności. Ilość kursów pozwala na dogodny wybór terminu, a organizując większą grupę, można dogadać dogodny plan wycieczki oraz atrakcyjne ceny. Ze względu na pakowność, przejazd busem okazuje się bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Ustalając wcześniej wszystkie szczegóły, można z łatwością zorganizować całą logistykę związaną z wycieczką do Niemiec.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem