Falco Travel

Zastosowanie busów w przewozie przesyłek i paczek

Jak niedrogo i szybko wysłać paczkę do adresata znajdującego się za granicą Polski? Można m.in. przewieźć ją busem. Takie usługi świadczą przedsiębiorstwa, które poza transportem osób, oferują również możliwość dostarczenia paczki do innego kraju. Jak dokładnie wygląda taka usługa oraz czym się ona charakteryzuje?

Usługa szyta na miarę

Polacy wciąż szukają pracy za granicą, a w grupie najczęściej odwiedzanych w tym celu krajów przodują Niemcy i Holandia. Koszt życia w tych państwach jest jednak wyższy niż w Polsce, dlatego od czasu do czasu warto wysłać bliskiej osobie przesyłkę z prowiantem. Chodzi tu jednak nie tylko o produkty spożywcze z długim terminem ważności, ale również o ubrania, kosmetyki czy środki czystości. Dzięki usłudze przewozów paczek busem, którą oferujemy także w ramach działalności naszej firmy, przesyłka dociera dokładnie pod wskazany adres, w możliwie najkrótszym czasie. Wszystko dzięki temu, że na pokładzie pojazdów podróżujących za granicę często jest nieco wolnego miejsca, które firmy starają się zagospodarować właśnie w ten sposób.

Bezpieczeństwo przesyłki

Doskonale wiemy, jak niektóre z firm kurierskich obchodzą się z przesyłkami. Często są one rzucane, co może być szkodliwe dla paczek z delikatną zawartością. Właśnie dlatego zdecydowanie lepszym wyborem jest korzystanie z przewozów busem. Ze względu na niewielką liczbę paczek, które są transportowane, nie ma ryzyka uszkodzenia ich zawartości.

Kontrola dostawy

Dzięki nadajnikom GPS można kontrolować także, gdzie dokładnie znajduje się przesyłka, a tym samym być gotowym na jej odebranie w odpowiednim czasie. Choć firmy kurierskie również informują o aktualnej lokalizacji paczki, to zazwyczaj są to dane niesprecyzowane, przez co ani nadawca, ani odbiorca nie wiedzą, kiedy dokładnie mogą spodziewać się jej dostarczenia.

Przewóz przesyłek i paczek busami to dla przedsiębiorstw dodatkowa usługa do działalności bazowej, jednak korzystanie z niej jest dla wielu klientów najlepszym rozwiązaniem przy sporadycznych, zagranicznych dostawach.

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem